Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerimiz üretildiği tarihten itibaren 2 yıl süre ile kullanılabilir. Ürünlerin son kullanma tarihini ambalajın üzerinde bulabilirsiniz.

Paketi açtıktan sonra ürünleri buzdolabında 2 güne kadar saklayabilir ve tüketebilirsiniz. Tabi ki lezzet açısından önerilen ürünlerin açıldığı anda tüketilmesidir.

Ürünleri günün herhangi bir saatinde sipariş vermeniz halinde ertesi gün kargoya verilir ve akabinde en geç 3 iş günü içerisinde ürünler size teslim edilir.

Ürünleri www.eat-water.com üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun haricinde info@eat-water.com mail adresi üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Tercihinize bağlı olarak paketten çıkarttıktan sonra sudan geçirebilirsiniz. Sonrasında tavada 1-2 dakika veya mikrodalgada 1 dakika pişirerek tüketebilirsiniz.

Slim Rice ve Noodle onları hangi sosla pişirirseniz o sosun tadını alırlar. Önerimiz normalde makarna ve pirinci hangi sosla tüketmeyi seviyorsanız aynı şekilde tüketmenizdir. Tarif önerileri için sitemizdeki tarifler kısmından da yararlanabilirsiniz.

Ürünlerin içerisinde Glucomannan adı verilen lif yer almaktadır. Her 100 gr’da 1.3 gr lif içermektedir.

Kilo vermek isteyen kişilerde önerilen doz günde 3 gr glucomannan tüketilmesi ve her öğün ile birlikte su içilmesidir. Her 33 gr Slim Noodles veya Pirinç 1 gr glucomannan içermektedir.

Eat water ürünleri bitkisel, glütensiz olduğu için vegan, vejeteryan ve çölyak hastaları için tüketime uygundur.